The Lion's Empire
The Lion's Empire
The Lion's Empire
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Inny wymiar króla lwa...
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Krater z lawą

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Shigure
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Shigure


Liczba postów : 44
Join date : 19/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 20, 2010 5:35 pm

Płynie lawa goraca czasem nawet wystrzeliwuje w górę, opary sa drażniace. Trzeba uważać by nie wpaść bo można stać się grzanką.
Powrót do góry Go down
Mefisto
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Mefisto


Liczba postów : 6
Join date : 17/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 27, 2010 11:33 am

Przyszedł tutaj Książę z tego stada, jednakże musiał napawać się zapachem lawy i siarki. Tęsknił za tym miejscem jak przychodził bywając małym lwiątkiem. Usiadł na zadzie i myśli.
Powrót do góry Go down
Shigure
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Shigure


Liczba postów : 44
Join date : 19/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 27, 2010 11:37 am

Wędrowała po królestwie jak zawsze pilnując by nikt nie proszony się tu nie kręcił. Zauważyła lwa nie byle jakiego tylko czyżby byłego władce który nie żyje? Nie to nie możliwe sama poderżnęła mu gardło. Warknęła cicho i podeszła bliżej.-No proszę kogo to licho przyniosło.-Syknęła tylko jadowicie w stronę kota.
Powrót do góry Go down
Mefisto
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Mefisto


Liczba postów : 6
Join date : 17/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 27, 2010 11:40 am

Usłyszał syknięcie kogoś za jego plecami, ma wyrazistą minę pyska, jednakże ujrzał Samicę tego stada. Czyżby to Władczyni stada Pustynnego Ognia czy tylko fotom organa ? Ta zapewne to musi być ta druga rzecz.
- Widzę że przyniosły cię tu łapy bardzo daleko od skały Władców aż tutaj - Odparł krótkim i z więzistym głosem do niej. Miał dziwne poszanowanie do innych.
Powrót do góry Go down
Shigure
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Shigure


Liczba postów : 44
Join date : 19/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 27, 2010 11:48 am

Zobaczył ją jak wyłoniła się z oparów, może faktycznie była tylko złudzeniem.-Tak pilnuje by żadne ścierwo się nie panoszyło.-Mruknęła nadal warcząc, mimo że była mniejsza od niego nie miała zamiaru być grzeczną.
Powrót do góry Go down
Mefisto
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Mefisto


Liczba postów : 6
Join date : 17/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 27, 2010 11:50 am

- Właśnie o to wyłoniła się bestia z piekła rodem - Odparł krótko śmiejąc się do samicy. Nie ma co to musi być władczyni.
- Tak w ogóle nie wiesz z kim zadzierasz droga - Odparł znów chłodnym tonem głosu. Powrócił żeby objąć władzę po Ojcu pomyślał i nikt mu w tym nie przeszkodzi, nawet ona.
Powrót do góry Go down
Shigure
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Shigure


Liczba postów : 44
Join date : 19/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 27, 2010 11:54 am

-Tak z starym prykiem, byłym władca stada pustynnego ognia-Obeszła go wokoło ogonem drażniąc go w nos.-Raz cię wysałam do diabła i mogę to zrobić znów.
Powrót do góry Go down
Mefisto
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Mefisto


Liczba postów : 6
Join date : 17/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 27, 2010 1:10 pm

- Ahh ahh ciekawe jak zrobisz - Odparł ironicznym głosem.
- Jestem Mefisto syn Mefistolesa poprzedniego władcy - Odparł krótko do niej siedząc na tym terenie.
- Jestem prawowitym następca tronu - Odpowiedział pokazujac białe kiełki.
Powrót do góry Go down
Shigure
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Shigure


Liczba postów : 44
Join date : 19/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptyPią Sie 27, 2010 1:16 pm

-Synem mówisz ach tak teraz pamiętam ten młody lew który uciekł ze stada-Mruknęła siedząc przed nim wyglądała jak szkielet,no tak walka zojcem jego nie była łatwa.
Powrót do góry Go down
Mefisto
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Mefisto


Liczba postów : 6
Join date : 17/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptySob Sie 28, 2010 2:00 am

- Mylisz się, moja droga - Odparł syknięciem które wydostawało się zimne powietrze z jego pyska. Nie wiedziała że Mefisto wdał się w Ojca bardziej i ma gorszy charakter tym bardziej większy tyran się gotuje w Władcy.
- Jak widać zdałem trening przetrwania poza tą krainą, ona miała być i służyć czy jestem gotowy na objęcie tronu Ojca oraz na to wygląda że jestem godzien tego, dlatego zostałem Następcą prawowitym tego stada - Odparł krótko zwięzłym tonem. Uderzał mocno ogonem o ziemie wciąż nadal i słychać był huk z kamienia.
Powrót do góry Go down
Shigure
Władca/Władczyni
Władca/Władczyni
Shigure


Liczba postów : 44
Join date : 19/08/2010

Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  EmptySob Sie 28, 2010 12:31 pm

Słuchała liżąc łapy, na nich nadal była zaschnięta krew. -Więc co planujesz zrobić ze mną?-Spytała tylko patrzac na niego, rana na oku krwawiła i nie wyglądało to za ładnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Krater z lawą  Empty
PisanieTemat: Re: Krater z lawą    Krater z lawą  Empty

Powrót do góry Go down
 
Krater z lawą
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Krater

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Lion's Empire :: Stado Pustyni Ognia :: Góra Przeznaczenia-
Skocz do: